Geleneksel Kitap Fuarı 25 Yayınevinin Katılımıyla Gerçekleşti

Geleneksel Kitap Fuarı 25 Yayınevinin Katılımıyla Gerçekleşti
Tarih :
Açıklama :

Uğur Kolejinin her yıl düzenlediği Geleneksel Kitap Fuarı bu yıl da gerçekleşti. 25 yayınevinin katıldığı fuarda öğrenciler Türk edebiyatından dünya klasiklerine kadar birçok kitapla buluşuldu.

Kitap okuma alışkanlığını öncelikli özellikler arasında tutan ve öğrencilerini her fırsatta farklı dönem yazarlarının kitapları ile buluşturan Uğur Koleji, Geleneksel Kitap Fuarı ile öğrencilerine kitap sevgisini aşılamaya devam ediyor.  Fuarda 25 yayınevi kitaplarını öğrenciler için sergiledi.

“Kitapsız bir günümüz olmasın”

Kitap fuarını ilgiyle takip eden öğrenciler aynı zamanda okulda sosyal sorumluluk projesi de başlattı.  Tüm öğrencilere yapılan çağrı ile evlerdeki kitaplar ihtiyacı olan köy okullarına gönderilmek üzere bir araya getirildi. Toplanan tüm kitaplar tespit edilen okullara gönderilecek.

Kitap değişim standı

“Uğur Koleji Geleneksel Kitap Fuarı” çerçevesinde öğrencilerimiz kendi kitaplarını arkadaşlarının kitapları ile değiştirebilecekleri “Kitap Değişim Standı”nda buluştular. Çocuklar kendi hayallerini süsleyen kitapları değiş tokuş ederek birbirlerine yepyeni dünyaların kapılarını açtılar.

Kültürel

FOTOĞRAF GALERİSİ