Anne Çocuk Okulu Başladı
Tarih :
Yer : Uğur Koleji Anaokulu ​ Anne Çocuk Okulu Başladı Uğur Koleji Anaokulu,
Açıklama :

 

UĞUR KOLEJİ ANAOKULU
“ARTISTIC HANDS” WORKSHOP


BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN BURAYA TIKLAYIN


Florya Uğur Koleji Anaokulu “Artistic Hands” Workshop/Atölye çalışmaları anaokulu deneyimi olmayan tüm küçük yaş çocuklara her hafta perşembe günü 2 grup şeklinde yapılmaktadır.
1. grup 10.00-11.00 saatleri arasında, 2. grup ise 12.30-13.30 saatleri arasında İngilizce etkinlikler ve sanatsal uygulamalarla gerçekleşmektedir.
Amacımız elleriyle keşfeden, kendileri için önemli olan problemleri çözmeye çalışan, sorumluluk ve risk alan ve bu yolda yaratıcılıklarını ortaya koyan çocuklar yetiştirmektir .
“Artistic Hands” Workshop/Atölye çalışmalarından sağlanan kazanımlar; özgün eğitim, faaliyetlerin bilim ve sanat temelli olmaları, çocuk merkezli çalışmalar, yaratıcılığın ön plana çıkarılması, takım çalışmasını öğretmesi, çocuğun çok yönlü gelişimini sağlaması, çeşitli yaş grupları için özellikle çocukların özgürce deneyimler kazanabilmesine olanak tanıyan fırsatlar sunması olarak özetlenebilir.
Programa katılmak için 212 592 88 44 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya linkte bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.
http://kayit.ugurkoleji.com.tr/artistic/default.asp?ref=web

 

Kültürel

FOTOĞRAF GALERİSİ