Okul Müdürlerimiz ve Birimlerimiz

Uğur Koleji Anadolu Lisesi Müdürü

Caner ÖZTÜRK

1695642415191

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünde lisans eğitimini ve yine aynı üniversite çatısı altında yüksek lisansını tamamlayan Caner Öztürk, öğrenci ve kariyer koçluğu üzerine uluslararası geçerliliği olan birçok eğitim sertifikasına sahiptir. 
15 yılı aşkın süredir eğitim kurumlarının müdür yardımcılığı, okul müdürlüğü ve bölge koordinatörlüğü gibi çeşitli kademelerinde yöneticilik yapan Caner Öztürk 2023-2024 eğitim öğretim yılından itibaren Florya Uğur Koleji Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevini devralmıştır.

 

 

 

 

Uğur Koleji Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu Müdürüimg_5117

Sevim BUDUN

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü Lisans, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Endüstri Psikolojisi Yüksek Lisans, İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans mezunu olan Sevim Budun,  İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Yönetimi Doktora Programı’na devam etmektedir. Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumlarda müdür yardımcılığı ve kurum müdürlüğü görevlerini yürütmüş olan ve 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Sevim Budun 2020 - 2021 eğitim öğretim yılından itibaren Florya Uğur Koleji Anaokulu ve İlkokulu Müdürlüğü görevini devralmıştr. 

Uğur Koleji Anadolu Lisesi Müdürü