Florya Anaokulu

0212 592 8844
Artistic Hands Workshop 3rd Week
Tarih :
Yer : Florya Uğur Koleji Anaokulu ​ Artistic Hands Workshop 3rd Week Florya Uğur Koleji Anaokulu,
Açıklama :

Florya Uğur Koleji Anaokulu “Artisitc Hands 3rd Week Workshop/Atölye Çalışmalarında English Drama, Speaking,  English Play, Türkçe Drama, Rol Becerileri ve Kukla Oyunları  ile keyifli, komik ve de aynı zamanda eğitici çalışmalar yapıldı.

Florya Uğur Koleji Anaokulu “Artistic Hands Atölyesi”nde her hafta perşembe günü 09.30 – 10.30 saatleri arasında 30 – 48 aylık çocuklar için İngilizce etkinlikler ve sanatsal uygulamalar yapılmaktadır.

Amacımız elleriyle keşfeden, kendileri için önemli olan problemleri çözmeye çalışan, sorumluluk ve risk alan ve bu yolda yaratıcılıklarını ortaya koyan çocuklar yetiştirmektir .

Artistic Hands Workshop/Atölyesi’nde sağlanan kazanımlar; özgün eğitim, faaliyetlerin bilim ve sanat temelli olmaları, çocuk merkezli çalışmalar, yaratıcılığın ön plana çıkarılması, takım çalışmasının öğrenilmesi, çocuğun çok yönlü gelişiminin sağlanması, çocukların özgürce deneyimler kazanabilmesine olanak tanıyan fırsatlar sunulması olarak özetlenebilir.

Programa katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle 0212 592 88 44 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Katılım ücretsizdir. Katılmak için bir gün öncesinden rezervasyon yaptırılması gereklidir.

Kültürel

FOTOĞRAF GALERİSİ