Florya Anaokulu

0212 592 8844
Her Perşembe Artistic Hands Anne Çocuk Atölyesi
Tarih :
Yer : Uğur Anaokulu Florya ​ Her Perşembe Artistic Hands Anne Çocuk Atölyesi Uğur Anaokulu Florya,
Açıklama :

http://kayit.ugurkoleji.com.tr/artistic/default.asp?ref=web


Uğur Kolejinin deneyimli öğretmenleri eşliğinde yapılan "Artistic Hands Anne Çocuk Oyun Grubu Atölye Çalışmaları" Uğur Kids Academy'de.
Uğur Koleji Anaokulu “Artistic Hands” Workshop/Atölye çalışmaları anaokulu deneyimi olmayan tüm küçük yaş çocuklara yönelik olarak her hafta perşembe günleri yapılmaktadır. 10.00 -12.00 saatleri arasında yapılan atölye çalışmasında çocuklar İngilizce etkinlikler ve sanatsal uygulamalarla keyifli dakikalar geçirmektedir.

Rezervasyon İçin Buraya Tıklayın


Amacımız, elleriyle keşfeden, kendileri için önemli olan problemleri çözmeye çalışan, sorumluluk ve risk alan ve bu yolda yaratıcılıklarını ortaya koyan çocuklar yetiştirmektir.
“Artistic Hands” Workshop/Atölye çalışmalarından sağlanan kazanımlar; özgün eğitim, faaliyetlerin bilim ve sanat temelli olması,  çocuk merkezli çalışmalar, yaratıcılığın ön plana çıkarılması, çocukların takım çalışmasını öğrenmesi, çocuğun çok yönlü gelişiminin sağlaması, çocukların özgürce deneyimler kazanabilmesine olanak tanıyan fırsatlar sunması olarak özetlenebilir.
Örneğin bir çocukta matematik ve problem çözme becerisi, yaptıracağınız atölye çalışmalarıyla gelişecektir. El becerileri zekaya dönüşür.
Program 36 - 48 ay arası çocuklara yöneliktir.
Atölye çalışmaları her perşembe yapılmaktadır.
 Katılım kontenjanla sınırlıdır ve ücretsizdir.
 Katılmak için her hafta bir gün öncesinden rezervasyon yaptırılması gereklidir.
 Bilgi için 0212 592 88 44 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

 

Kültürel