Florya Ortaokulu

0212 592 8844

Başarılarımız

 


Florya Uğur Koleji Ortaokulu 5. sınıf öğrencilerimiz gerçekleştirmiş oldukları GLOBAL ACTION DAYS / KÜRESEL EYLEM GÜNLERİ etkinlikleri ile sertifika almaya hak kazandı.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Uluslararası Çevre Eğitimi Vakfı (FEE), beş yenilikçi programı aracılığıyla sürdürülebilir kalkınma için eğitimi teşvik etmeye kendini adamıştır. FEE, 2015'ten beri yıllık #GlobalActionDays kampanyasını koordine etmektedir.
Küresel Eylem Günleri katılımcılara farklı yaşama, harekete geçme ve küresel biyoçeşitliliği koruma konusunda ilham vermek için biyoçeşitlilik eylemleri üzerinden 10 günlük bir yolculuktur.
 

sertifika-post


In Cambridge ESOL English Exams 2021, we became a Distinctive School yet again, despite being in the online period. We would like to thank our students and teachers who made this success Cambridge ESOL
Cambridege ESOL English 2021 sınavlarında online dönemde olmamıza rağmen Distinctive School ünvanını bir kez daha alarak yine fark yaratan okul olduk. Bu başarıyı mümkün kılan öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
 

170122-sertifika-web

2020 -2021 LGB BAŞARI TABLOMUZ

2 temmuz sm1 ve 2-03

2019 - 2020 LGS BAŞARIMIZ 

artboard 24@3x-100

2018 - 2019  LGS BAŞARIMIZ 

25_haziran_sm_3_1

ekran alıntısı

 

web_basarİ

esol_web

webolcusu_19_temmuz_sm2

2017 - 2018 LGS BAŞARIMIZ

lgs_basari

webtablo11temmuz copy (1)

ugurkoleji-teog-basarımız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                          Yüzme Müsabakalarından Derecelerle Döndük 

1Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Sefaköy Kiptaş Evleri Life Line Spor Kompleksi kapalı yüzme havuzunda gerçekleştirdiği okullar arası minik /küçük /yıldız kızlar ve erkekler yüzme müsabakalarında öğrencilerimiz aşağıda belirtilen dereceleri elde ederek okulumuzu başarı ile temsil etmişlerdir.

Aral Yılmaz - Minik erkekler serbest stil ilçe ikincisi ve minik erkekler sırt üstü ilçe ikincisi

Deniz Kimyoncuoğlu- Minik erkekler sırt üstü ilçe üçüncüsü

Nehir Tilkidağı- Minik kızlar sırt üstü ilçe üçüncüsü Elif Yeniay - Küçük kızlar serbest ilçe ikincisi ve küçük kızlar sırt üstü ilçe ikincisiAlperen Konar -Yıldız erkek serbest stil ilçe ikincisi

12 D SINIFINDAN ALP BEŞEŞLER GENÇ ERKEKLER SERBEST STİLDE İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ

GENÇ ERKEKLER SIRT ÜSTÜ STİLDE İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ 9C SINIFINDAN ELİF NAZ TANKA GENÇ KIZLAR SERBEST STİLDE İLÇE İKİNCİSİ

Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

 

cambridge-1

 

moversflyers

       MOVERS                   FLYERS

BU BENİM ESERİM 2014

bubenim

UĞUR KOLEJİ, Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülmekte olan 6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerine yönelik Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması "Bu Benim Eserim" de büyük bir başarıya imza attı. 
İstanbul'dan 12 bin 494 proje olmak üzere Tekirdağ, Kırklareli, Sakarya, Düzce, Kocaeli, Edirne illerinden on binlerce proje yarışmaya katıldı.
Öğrencilerimizden M. Selçuk Bayraktar, "AFKA SAYILARI" adlı projesiyle 3 elemeyi de başarıyla geçip ilk 60 proje arasına girerek Marmara Bölge Finali'ne (TÜRKİYE YARI FİNALİ) katılmaya hak kazandı.
Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

TEOG 2014

teogteog_ilan2